ברכת יום הולדת לאבא

יום הולדת לאבא

יום הולדת שמח אבא! המחשבה היחידה שנותנת לי כוח נפשי היא שאתה תמיד שם כדי לתמוך בי בכל מצב שיבוא. מילים לא יכולות לבטא כמה אהבה וכבוד יש לי אליך. תודה לך אבא על התמיכה הכי גדולה שיש! אני אוהב אותך!

אבא, תמיד היית השראה גדולה עבורי! תודה שתמיד נשארת לצידי. היום אני רוצה להגיד לך שאני אסיר תודה לנצח שיש לך אותך בתור אבא שלי. יום הולדת שמח!

אתה גורם לי להרגיש אסיר תודה לא רק בגלל שאתה אבא מדהים אלא גם בגלל שאתה בן אדם מושלם. זו ברכה להיות חלק ממך. יום הולדת שמח אבי!

אני יודע שמעולם לא הייתי הילד המושלם בשבילך, אבל אתה צריך לדעת שתמיד היית האבא המושלם בשבילי! לא יכולתי לבקש אף אחד אחר בתור אבא שלי, יום הולדת שמח!

תודה שתמיד הרעפת עלינו את טוב לבך ואהבתך האבהית. תודה שהפכת את החיים שלנו ליפים עם הקיום שלך.אם כל אבא בעולם היה כמוך, כל ילד בעולם היה מאושר. יום הולדת שמח אבא יקר.

אתה מקור האומץ והעידוד שלי. אני אף פעם לא מרגיש חסר תקווה בחיים כי אני יודע שאתה תמיד שם כדי להחזיק אותי. יום הולדת שמח!

אתה הגיבור האמיתי שלי! תמיד נתת לי השראה ותמיד תמשיך לעשות זאת. תודה שהיית חבר שלי ולא סתם אבא שלי! אין הזדמנות טובה מזו להודיע לך כמה אני אסיר תודה לך על שהראית לי תמיד את הדרך הנכונה בחיים. יום הולדת שמח אבא!

מההתחלה תמיד רציתי לגדול להיות בדיוק כמוך, ועדיין לא שיניתי את דעתי בכלל. מכיוון שאתה הדוגמה המושלמת שלי לאהבה וכוח, ואני רוצה להיות אותו סוג של אבא לילדים שלי שהיית בשבילי תמיד. מזל טוב ועד 120 אבא!

לאבא הכי טוב בעולם, תודה שהיית שם בשבילי. על שדחק בי להיות טוב יותר ולהילחם חזק יותר. לא הייתי מי שאני בלי המילים החמות וההדרכה החכמה שלך. יום הולדת שמח אבא!

אבא, היית שם בשבילי מהיום שנולדתי, תמיד עם האינטרסים שלי בראש. אתה אחד האנשים הכי חשובים בחיי ואני אוהב אותך בכל ליבי. יום הולדת שמח אבא!

אני רוצה לנצל את היום הזה כהזדמנות לספר לך כמה אני מעריץ אותך וכמה אבא נהדר היית לאורך כל השנים האלה. אני אולי לא הילד הכי טוב, אבל אתה תמיד היית האבא הכי טוב. יום הולדת שמח אבא!

עוד שנה חלפה, ובכל שנה שחולפת, אני נזכר באיזה מזל יש לי אותך בחיי. תודה שהיית ונשארת שם בשבילי אבא, אתה הגיבור שלי, המודל לחיקוי שלי, האיש שאני מסתכלת עליו וחולמת להיות. יום הולדת שמח לאבא הטוב בעולם!

מעולם לא הבנתי כמה קשה להיות אבא עד שגדלתי. ובכל זאת, תמיד נראה שאתה מצטיין בזה בקלות, זו הסיבה שאתה מיוחד ואחד למיליון. העולם היה מקום טוב יותר אם היו יותר אבות כמוך. יום הולדת שמח אבא, אוהב אותך!

אני יודע שאתה לא מצפה ממני לכלום, אבל אני מצפה מעצמי להיות הבת הכי טובה שאפשר לאבא מדהים כמוך. יום הולדת שמח אבא.

בלס יו - ברכות לאירועים